Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » TEKNIK HIZMETLER

Teknik Hizmetler


SES SİSTEMLERİ
Gerçekleştirilecek tüm organizasyonlarda bir ses sistemi uygulaması, toplantının genel başarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biridir. Yaratıcı bir ses sistemi çözümlemesi gerektiren komplike organizasyonlardan fuar standınızda kullanacağınız basit sistemlere kadar tüm ses sistemi ihtiyaçlarınızı uzman teknik kadromuz ve geniş ekipman parkımızla karşılayabiliriz. 


SİMULTANE ÇEVİRİ SİSTEMLERİ
Simültane çeviri ekipmanları, infrared üzerinden yayın yapan trasmitter ve receiver üniteleri, tercüman üniteleri, çok kanal sistem konsolu, ses izolasyonlu tercüman kabinleri, ses sistemi mikrofonlar, kontrol kasaları, medya bağlantı ara yüzleri ve kulaklıklardan oluşur. Bosch ve Sennheiser Sistemleri, ISO standardı simültane çeviri ekipmanları kiralama ve bağlantılı konferans teknik servis hizmetleri tedariki konusunda Türkiye’nin lider firmasıdır. Küçük çaplı yönetim kurulu toplantılarından 3000 kişilik dünya liderleri konferanslarına kadar farklı boyutta pek çok organizasyonda önde gelen devlet organları, bakanlıklar, kurumsal firmalar, devlet organları, bakanlıklar, kurumsal firmalar, ulusal ve uluslararası organizasyonlar ve farklı sektörlerden özel kurumlara başarıyla hizmet vermekteyiz. 

 

INFOPORT KİRALAMA
Herhangi bir toplantı veya konferans salonuna bağlı olmaksızın sunumun istenilen yerde telsiz mikrofon ve telsiz headset alıcı kulaklıklarla yapılmasını sağlayan sistemdir. Fabrika ve müze gezilerinde, sanayide, eğitim seminerlerinde Simültane tercümanlar mikrofonda konuştukları anda katılımcılar sunumu veya eğitimi headset kulaklık ile dış seslerden ve gürültüden etkilenmeden dinleyebilirler. Simültane tercümanlar için bu çok amaçlı taşınabilir sistem, kompakt bir vücut paketi ve kulaklık veya boyun mikrofonu sayesinde arka plandaki gürültülerin kesilmesine yardımcı olmaktadır. Headset kulaklıkları ile dinleyiciler her bir kelimeyi çok kolay ve rahat bir şekilde anlayabilmektedir. 20 alıcılı kulaklık ve 1 mikrofondan oluşan bir settir. İhtiyaca göre sayı arttırılabilir. 

 

GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Mevcut en gelişmiş teknolojiye sahip görüntü ekipmanlarını kullanarak hayal gücünüzü göz alıcı bir şekilde sahneye aktarın. Müşterilerimize sunduğumuz görüntü ekipmanı çözümleri az katılımlı toplantılarda kullanılan taşınabilir perde ve projeksiyon cihazlarından dev boyutlarda 0.7mm açık alan LED ekranlar ve edge blending teknolojisine sahip watchout projeksiyon sistemlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Görüntü ekipmanları kategorisinde farklı boyutlarda plazma ve LCD ekranlar bulunmaktadır. 

 

VİDEO KONFERANS
Zaman ve mekan bağımsız olarak kişilerin veya grupların birbirleri ile görüşebilmesi, veri paylaşımında bulunması, mesafeleri ve ulaşım için harcanan zamanı sıfıra indirmesi; ulaşım ve iletişim maliyetlerini düşürmesinin yanı sıra kullanımının verdiği rahatlık ile video konferans cihazınız kısa sürede firmanızın vazgeçilmek iletişim araçlarından biri olacaktır. Yurtdışı bağlantıları olan, çok lokasyonlu yapıları bulunan şirketler için video konferans doğru tercihtir. Cihaz maliyetleri ulaşım, konaklama ve diğer gözle görülemeyen masraflardan tasarruf etmenin yanı sıra toplantılar / görüşmeleriniz için ayıracağınız süre ile kendisini hızlıca amorti etmektedir. Video konferans, uzak mesafelerin yakınlaşması, hem görsel hem de işitsel olarak iletişim içerisinde olmanın yanı sıra dosya paylaşımıyla da aynı masanın etrafında görüşme yapıyormuş imkanı sunmaktadır. Mentor olarak müşterilerimize farklı marka ve modeller ile ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürünleri konumlandırmak, gelecekte sorunsuz şekilde çalışan bir sistem oluşturma amacındayız. 

 

KONGRE CANLI YAYIN
Her konudaki Ulusal ve Uluslararası Kongrelerinizi internetten canlı yayınlayarak, doğru kitleye hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Kongrenizi ister web sitenizden canlı yayınlayabilir, ya da istediğiniz farklı bir sosyal medya kanalı ile yayına sunabilirsiniz. Açılacak kanaldan, isterseniz de belirtilen tüm platformlarda aynı anda canlı yayınlayarak daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. 


 

İhtiyacınıza göre prodüksiyon hizmetleri;
• Full HD Kameralar ve Jimmy jip,
• HD reji masaları,
• Canlı yayın ve uydu araçları,
• 3G, wifi ve ethernet destekli mobil canlı yayın cihazları,
• Led ekran çözümleri,
• Profesyonel kameramanlar,
• Yönetmen, resim seçici ve kj operatörü,
• Röportajlar için uzman sunucular,


"Siz ihtiyaçlarınızı belirtin, uzman kadromuz size en uygun canlı yayın çözümlerini sunsun"


IŞIK SİSTEMLERİ
Gerek sahne şovları, gerekse gala yemeği ve fuar standı gibi organizasyonlarda, iyi planlanmış ve uygulanmış bir ışık sisteminin kullanılması katılımcılar üzerinde yaratılacak olumlu etkiyi büyük ölçüde güçlendirir. Bunun yanı sıra, özellikle bir sahne üzerinden yapılan konuşmaların basın kameraları tarafından izlendiği organizasyonlarda, konuşmacının doğru şekilde aydınlatılması çekimin genel kalitesi açısından büyük önem taşır. Statik boyama ışıklarından programlanabilir robot ışıklara, takip spotları ve lazer şovlardan ışık dizayn, program ve kontrol cihazlarına kadar geniş bir yelpazedeki ışık ekipmanlarımızla organizasyonunuz için hayal ettiğiniz görsel ortamı kolayca yakalayabilirsiniz 

 

SAHNE & DEKOR UYGULAMALARI
Farklı ölçülerdeki konstrüksiyonların kumaş veya dijital vinil baskı ile kaplanmasıyla oluşturulan görsel ve tamamlayıcı öğelerdir. Tasarımı ve montajı profesyonel ekibimizle gerçekleştirilmekte olup, son yıllarda küçükten büyüğe tüm organizasyonların vazgeçilmez bir öğesi olmuştur.

• Kayıt ve karşılama masaları
• Bilgilendirme ve yönlendirme panoları • Dijital kürsü ve headtable
• 3D uygulamalar
• İnternet kiosk 

 

WATCHOUT SİSTEMLERİ
Watchout sistemiyle yüksek çözünürlükte projeksiyonlar, gelişmiş bilgisayar ağ teknolojisi ve ara ekipmanlar kullanılarak, sunumlarınıza etkileyici görüntü kalitesiyle farklı bir boyut kazandırmaktayız. Birkaç projeksiyonun kullanıldığı bu sistemde, kesişme noktalarını otomatik ve gerçek zamanlı yok ederek görüntüleri sınırsız genişlikte açabilir, yüksek çözünürlüklü tek bir görüntü haline getirebiliriz. 

 

VIDEO MAPPING
Dev bir zemine veya binaya görüntü gönderilmesini esas almamakla beraber çalışmaların etkileyiciliği, yapılan prodüksiyonlara bağlıdır. Bina yüzeylerinin belli bir mimariye bağlı olmasından dolayı pencere, kabartma veya kolon gibi öğelerin yapılan çalışmada bir bütünlük vermesi şarttır. Işık gösterisi ile Video Mapping in birbirinden ayırt edilmesi gerekmektedir. Kullanılan dev projeksiyonlar ışık oyunları yapmak yerine, bina üzerine video Mapping yazılımı kullanılarak binanın hareket etmesi (binanın yıkılması vb.) ve binanın tüm mimarisi kullanılarak insanları etkilemesi önemlidir. Aksi halde renkli spot ışık veya bir film projeksiyon ile yansıtılarak ta bir binada gösterim yapılabilir. 

 

PROMPTER SİSTEMLERİ
İzleyiciler ile göz kontağını kaybetmeden akıcı bir şekilde konuşmayı sağlamak için kullanılan prompter’ın iki çeşidi bulunmaktadır. Direkt röportaj çekimlerinde veya haber stüdyolarında kullanılan kamera Promter ve sahnenin iki yanına yerleştirilen Tele Promter. İki cihaz da aynı program tarafından kontrol edilir. Ve konuşmacının hızına göre cümlelerin akışı sağlanır. 


OFİS MALZEMELERİ
- Bilgisayar kiralama
- Notebook kiralama

- Tablet kiralama
- Lcd ve plazma ekran kiralama
- Touch screen ve kiosk kiralama
- Video editing ve dijital montaj
- Ups ve jeneratör kiralama
- İnternet, yüksek hızlı hatlar ve voip 
- Yazıcı ve baskı hizmetleri