Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » TATIL ORGANIZASYONU

Tatil Organizasyonu

GEMİ TURLARI
Sakince kitap okumak mı? Latin dansları yapmak mı?
Hollywood müzikalleri kalitesinde showlar seyretmek mi?
Farklı kokteyller içerek eğlenmek mi? Alışveriş yapmak mı?
Casino oyunları mı? Dünyaca ünlü yemeklerin tadına bakmak mı?
Her sabah yeni bir sahilde uyanıp o sahili gezmek mi?
Okyanusu seyredip keyif sürmek mi? Kaya tırmanışı yapmak mı?
Buz pateni yapmak mı? Dünyaca ünlü bir spor salonunda spor yapmak mı? Yemek yapma dersleri almak mı? Masaj yaptırmak mı?
Yüz ve cilt bakımı mı istersiniz?
Yoksa hiçbir şey yapmadan boş boş oturmak dilediğinizce uyumak mı?

Bu soruları çok daha fazlasına olumlu cevap istiyorsanız
bir gemi turu yapmalısınız! Gemilerimizin size sağladığı imkânlar hayallerinizin çok daha ötesinde! Öyle olmasaydı bir kez gemiye binen yolcuların neredeyse tamamı yine gemi turunu tercih eder miydi? Hayallerinizin ve Dünya’nın tüm güzelliklerinin sizinle olacağı bir tatile hazırsanız; GEMİ TURU yapmalısınız. Tatil, günlük yaşamdan uzaklaşıp dinlenmek ise bir gemi yolculuğu sizi dinlendirecektir.

KÜLTÜR TURLARI
Kimileri deniz kenarında kızgın kumları tercih eder, kimileri kızgın kumların yanında dev piramitleri.. Solvent Organizasyon ile dünyanın yedi harikasını görebilir, farklı ve isteğinize göre tasarlanmış ekonomik turlar ile bir kültür cennetine adım atabilirsiniz. Kendinizi Brezilya’daki Rio Karnavalı‘nda, Çin‘deki Ejder Festivali‘nde bulabilirsiniz. Bir bakmışsınız Paris‘te, Aşıklar Tepesi‘nde Eyfel Kulesi’ne karşı müzik dinliyorsunuz, sonra gözünüzü kapatıp açtığınızda Pisa şehrinde, Mucizeler Meydanı’ndaki Pisa Kulesi manzarasında müthiş İtalyan lezzetlerini tadıyorsunuz. 
 
BALAYI TURLARI
Balayında gideceğiniz tatil mekanına karar vermeden önce nasıl bir balayı istediğinizi belirlemelisiniz. Son zamanların en gözde balayı tercihleri Maldivler, Koh Samui, Bali ve Seyşeller ve Mauritius çok özel balayı adalardır. Sessiz, sakin, huzurlu sadece dinlenmek için bir balayı tatili istiyorsanız Maldivler tüm isteklere rahatlıkla cevap verecektir. Dünyada çok moda olan Türkiye’de de yeni tanınmaya başlayan Tayland’ın Samui adası da çok şık sıra dışı lüks restaurantlar ve oteller bulunmaktadır. Samui adasında gezilip görülecek yerler ve katılabileceğiniz günü birlik turlar oldukça fazladır. En iyi balayı destinasyonları hakkında balayı Uzmanı ve Seyahat danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.