Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

Medya

 

TANITIM ve REKLAM FİLMLERİ
Firmanızın veya satmak istediğiniz ürünün kartvizitidir.
Tanıtım ve reklam filmleri firmaların kurumsal yapısını, vizyon ve misyonunu, işleyişini, hizmet alanlarını ve dinamikleri hakkında hedef kitleye geniş anlatım ve mesajlar veren filmlerdir. 
 
TV PROGRAM PRODÜKSİYONU
Şirketimiz hem kendi TV program projelerinde hem de bölgesel ve
ulusal kanallarda yayınlanan sektörün önemli yapım şirketlerinin üstlendiği projelerde programın hayata geçirilmesinde profesyonel ekip ve malzememizle çözüm ortağıyız.

ORGANİZASYON ÇEKİMLERİ
Organizasyonların fuar, kongre, sempozyum, seminer, toplantı, festival, konser, tiyatro gibi etkinliklerin video çekimleri, fotoğraf çekimleriyle ve rejili yayın uygulamalarıyla profesyonel ekip ve malzememizle organizasyonlarınızı kayıt altına alıyoruz.

KISA FİLM
Kısa film festivallerine ve yarışmalara üniversite öğrencilerinin çekmek istediği filmlerde çözüm ortağı.

HAVADAN ÇEKİM
Firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde, inşaat sahalarında, otellerde, turizm merkezlerinde, havadan görüntüleme ile hem fotoğraf hem de video kaydı ile müşterileri etkilemenizi sağlayacak bir sistemdir. 
 
KURGU - MONTAJ
Firmaların reklam tanıtım filmlerinde, TV program haber çekimlerinde video kamera kayıtlarının işlendiği, müzik, seslendirme, alt yazı,
efekt geçişlerinin, animasyonların ilave edildiği ve çekilen video kaydının son şeklinin verildiği bölümdür. 
 
 
BACKSTAGE
Reklam ve tanıtım filmlerinde, klipler, fotoğraf ve katalog çekimleri esnasında, çekimlerin hazırlıklarını, çekim anını ve çekim sonrası süreçlerini kapsayan backstage çekimleri, tanıtım ve reklam amaçlı kullanılmaktadır.

BELGESEL FİLM
Belgesel film gerçeğin belli yönlerini yada belgesel yapımcısının konu ile ilgili bakış açısını yansıtan, kurgusal olmayan ve tamamen belgeleri tasarımının zeminine yerleştiren, yapımcısının konu ile ilgili bakış açısını izleyiciye aktarmak ve onların konuya ilişkin dikkatlerini çekmek, onları ikna etmek amacıyla hazırlanan filmlerdir.

EĞİTİM FİLMLERİ
Eğitim filmleri, firma personelinizi eğitmek ve bilgilendirme yöntemlerden biridir. Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir, bilgi verebilir ve satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlatarak pazarlama seçeneklerinizi artırabilirsiniz.