Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » KREATIF

Kreatif

YARATICI KONSEPT TASARIMI & UYGULAMALARI
Etkinliğin sıra dışı olabilmesi, kamuoyunda dikkat çekmesi ve farkındalık yaratabilmesi adına tüm hikâyesinin yazılması ve bunun çevresinde tasarlanması. Konseptlerin tasarlanmasından, uygulanmasına ve denetlenmesine kadar olan tüm etkinliğin yönetilmesi.

YENİ ÜRÜN & PROJE LANSMANLARI
Ulusal ve uluslararası markalara sahip iş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerinin, basına, kamuoyuna, paydaşlara tanıtılması ve bilinirliğinin artırılması için yaratıcı fikirler ışığında farklı etkinlikler tasarlanması ve uygulanması.

BASIN TOPLANTILARI
Ulusal ve uluslararası markaların kamuoyunu bilgilendirmek istedikleri konulara ilişkin sektörle ilgili basın mensuplarını bir araya getirerek etkinlikler düzenlenmesi.

VIP ULUSLAR ARASI ETKİNLİKLER
Solvent’in Harika Fikirler ile ortaklığının verdiği güçle dünyanın her yerinde planlanan etkinliklerin kurgulanması ve uygulanması. 
 
YURT İÇİ ve YURT DIŞI BASIN GEZİLERİ
Basın mensuplarıyla, markaların yurt dışındaki yatırımlarını veya merkez ofislerini ziyaret etmek, bu yolla kamu oyunu bilgilendirmek ve ilgili bölgelerde bilinirlik yaratabilmek amacıyla geziler düzenlenmesi.

ROAD SHOW ORGANİZASYONLAR
Satış ve pazarlamaya yönelik olarak, farklı şehir ve ülkeleri kapsayan, yaratıcı fikirlerle beslenmiş ve içinde gerilla marketing
aktiviteleri de barındıran, katılımcı kitleyi etkilemenin hedeflendiği etkinlikler bütünü düzenlenmesi.

YURT DIŞI & YURT İÇİ GÖSTERİ, KONSER ORGANİZASYONLARI
Ulusal veya uluslararası alanda ün yapmış tüm sanatçı ve gösteri gruplarının hem yurt içinde hem de yurt dışında teknik donanım, sahne tasarımı,
kulis yönetimi, konser giriş çıkışı dâhil olmak üzere tüm organizasyonu. Bunların yanı sıra yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm etkinlikler için yerli ve yabancı sanatçı, sunucu (Master of Ceremony) ve Celebrity organizasyonları.

FESTİVAL ORGANİZASYONLARI
Ulusal veya uluslararası markalar için belirli bir amaca bağlı kalarak durumsal veya dönemsel festival organizasyonları düzenlenmesi.

GERİLLA PAZARLAMA AKTİVİTELERİ
Bilinen ve alışılmış olan pazarlama ve ticaret yöntemlerinden çok daha farklı, yaratıcı, yenilikçi ve etkileyici pazarlama metotları oluşturulması
ve uygulanması.