Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » HOST HOSTES HIZMETLERI

Host & Hostes Hizmetleri

STAND HOSTESİ
Fuarlarda yer alırken standınız, ürününüz, hizmetiniz ne durumda olursa olsun, ziyaretçilerinize hakkınızda en fazla izlenimi verecek olan standınızdaki host ve hosteslerdir. Ancak, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, ürün veya hizmet hakkında bilgili profesyonel host ve hosteslerimiz standınıza gelen ziyaretçilere firmanızı istediğiniz doğrultuda tanıtabilirler. Profesyonel host ve hosteslerimiz, güler yüzü, çalışkanlığı, görselliği ve insan ilişkilerindeki başarısıyla ziyaretçilerinize en iyi hizmeti verecektir. Profesyonel fuar hosteslerimiz karşılama, yönlendirme, standın genel düzenini sağlama ve ikram servisleri konusunda ziyaretçilerinizin isteklerini karşılayacaktır. Solvent Organizasyon ve İnsan Kaynakları talepleriniz doğrultusunda host ve hostes ihtiyaçlarınızı arzu ettiğiniz kalitede sağlayacaktır. 
 
TADIM HOSTESİ
Yerel mağaza ve market zincirlerinde tadım çalışmaları ve satış destekleyici aktiviteler ile ürün demoları kullanılarak tüketici ile buluşması sağlanmaktadır. Markanızın pazar payını arttırmak istiyorsanız, diğer tanıtım kampanyalarınıza ek olarak ürünlerinizi tanıtmak ve tattırmak büyük fayda sağlayacaktır. Alışveriş merkezleri, yerel noktalar, özel organizasyon ve festivallerde kuracağınız standlarda deneyimli elemanlarımız ürün veya hizmetiniz hakkında tüketiciler ile görüşecek ve onları ürünleriniz hakkında bilgilendirecektir. 
 
TANITIM HOSTESİ
Markanızın pazar payını arttırmak istiyorsanız, diğer tanıtım kampanyalarınıza ek olarak ürünü tanıtmak ve tattırmak büyük fayda getirecektir. Deneyimli elemanlarımız ürün veya hizmetiniz hakkında tüketicinin yönelttiği sorular listesi hazırlayacak ve size sunacaktır. Pazarlamada bir ürünün veya hizmetin tanıtımının başarılı bir görüşme ile ne kadar yükseldiği oldukça bilinen bir gerçektir. Bu amaçla market, alışveriş merkezi ya da açık hava tanıtımlarında ürün veya hizmet hakkındaki sorulara ancak profesyonel ve eğitimli bir ekip cevap verebilir. 
 
KARŞILAMA HOSTESİ
Solvent Organizasyon ve İnsan Kaynakları düzenlediğiniz organizasyonlarda kayıt karşılama yönlendirme yapabilecek, indoor, outdoor, düğün, davet, lansman, mağaza açılışı, kurumsal ve bireysel tüm organizasyonlarda gelen misafirlerinizle ilgilenecek deneyimli karşılama hostesleri sağlamaktadır. 
 
TERCÜMAN HOSTES
Solvent Organizasyon ve İnsan Kaynakları fuar ve organizasyonlarınızda sizlere istediğiniz tüm dillerde (İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca Vb..) Host ve Hostes, karşılama hostesi sağlamaktadır.