Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » BUTIK PASTACILIK CATERING

Butik Pastacılık & Catering

BUTİK PASTACILIK & CATERING
 
Bizim için çok özel bir sayıya anlam yükleyerek kurduğumuz markamızla yolculuğumuza başladık.
 
Fırınına giren her ürüne farklı bir özenle yaklaşan, sıcak bir gülümsemeyi hiçbir şeye değişmeyen, yaptıkları her pastaya sevgisini katan, ürettikleri her pastanın ayrı bir hikayesi olduğunu düşünen ustaların olduğu bir ekip...
 
Kapısından içeri girer girmez burnunuza harika pasta kokularının geldiği, aile sıcaklığında karşılandığınız güler yüzlü insanlar olduğu bir atölye... 22 Sweet Bakery harika lezzetlere ev sahipliği yapan sevgiyle kurulmuş ve dopdolu sevgisi olan bir mutfak. 22 Sweet Bakery’de kişiye özel, en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarladığımız, tamamı birbirinden farklı benzersiz lezzetler yaratıyor, özel günlerinize unutulmaz tatlar katıyoruz. Pastalarımızın tamamı doğal ve taze ürünlerden yalnızca size özel, sizin istediğiniz şekilde üretilir. Pastanelerde satılan pastaların çoğu hazır pandispanya ve toz karışımları ile hazırlanarak hem maliyet, hem de zaman kazanımı sağlar. Hazır olan pek çok şey gibi lezzetten ve doğallıktan uzaktır. Bu tür hazır ürünlerle pasta hazırlamak hem çok kolay hem de zahmetsizdir. Bu nedenle birçok pastaneden satın alınan pastaların hemen hepsi benzer tat ve şekle sahiptir. 
 
22 Sweet Bakery ürünleri bu tür alışılagelmiş pastane ürünleri ve hazır malzemeler kullanılmadan tamamen doğal ve taze ürünlerden hazırlanan pastalarıyla, sizlerin o geleneksel unutulan lezzetleri tekrar hatırlamanızı sağlayacak.
 
Tüm özel günleriniz için hazırlanmış sadece hayal gücünüzle sınırladığımız her türlü pastalar, 3d pastalar, cake popslar, şeker hamurlu kurabiyeler, temalı parti organizasyonları ve ürünleri için sizin hizmetinizdeyiz.